fbpx

ТОВ «Виробнича компанія "Поліпласт"»

«ВК «ПОЛІПЛАСТ» – національна виробнича компанія, яка з 1999 року спеціалізується на виробництві якісних, високотехнологічних будівельних сумішей. На сьогоднішній день в портфелі компанії три торгові марки:

ТМ «Поліпласт»

ТМ «Поліпласт»

Торгова марка представлена широким вибором сухих будівельних сумішей, грунтовок і емульсій преміум-класу для різноманітних будівельних робіт.
ТМ «Dops»

ТМ «Dops»

Будівельні суміші, грунтовки, грунт-фарби ТМ DOPS — це оптимальне рішення для ремонту та приватного будівництва, доступне кожному.
ТМ «Green Line»

ТМ «Green Line»

Лінія декоративних штукатурок, декоративних фарб для фасаду та інтер’єру. Грунтовки і шпаклівки цієї марки – оптимальна основа для нанесення декоративних матеріалів ТМ «Green Line».

Про компанію

ТОВ “ВК “Поліпласт” входить в число лідерів серед вітчизняних виробників сухих будівельних сумішей. Сьогодні це – виробництво, що динамічно розвивається з сучасним обладнанням і висококваліфікованими фахівцями, власну лабораторію, на рахунку якої безліч втілених в життя ефективних розробок і ноу-хау. Крім того, за допомогою лабораторії здійснюється жорсткий контроль якості як вхідної сировини, так і готової продукції на всіх етапах її виробництва.

Саме тому стабільно-висока якість сухих будівельних сумішей – одна з головних конкурентних переваг продукції «Поліпласт».

Детальніше >

> 200

видів товарів

7

днів на тиждень працює техпідтримка

21

рік на ринку

23

області України, в яких є наші дистриб’ютори

ТОВ Виробнича компанія «Поліпласт»

ВК «Поліпласт» входить в число лідерів серед вітчизняних виробників сухих будівельних сумішей. Сьогодні це – виробництво, що динамічно розвивається з сучасним обладнанням і висококваліфікованими фахівцями, власну лабораторію, на рахунку якої безліч втілених в життя ефективних розробок і ноу-хау. Крім того, за допомогою лабораторії здійснюється жорсткий контроль якості як вхідної сировини, так і готової продукції на всіх етапах її виробництва. Саме тому стабільно-висока якість сухих будівельних сумішей – одна з головних конкурентних переваг продукції «Поліпласт».

Сухі будівельні суміші – зручна альтернатива самостійному приготування розчинів або купівлі вже готових розчинів. Продукція, що реалізується компанією «ПОЛІПЛАСТ», відмінно зарекомендувала себе на будівельному ринку України. Сухі будівельні суміші виробництво Україна використовуються для приватного будівництва, а також при реалізації масштабних проектів на всій території нашої країни. З їх допомогою зводяться житлові комплекси, великі торгові центри в Києві та інших великих містах України. Галузь застосування подібних складів дуже широка.

Популярність сухих будівельних сумішей серед професійних компаній виник не випадково. Вона обумовлена ​​тривалим терміном реалізації, простотою зберігання і транспортування, зручністю використання, а також оптимальним поєднанням високого рівня якості з доступною ціною.

Переваги сухих сумішей

Рішення купити сухі будівельні суміші приймають ті, для кого важливо отримати максимальний результат при мінімальних витратах. Вода збільшує обсяг складів, створює складності при транспортуванні і зберіганні продукту. Вибираючи сухі будівельні суміші виробництва Україна, ви отримуєте:

  • однорідність, стабільність готового виробу – при виробництві будівельної суміші чітко витримується рецептура, матеріал завжди однорідний;
  • економічність – вартість сухої суміші виходить дешевше, ніж ціна готового складу, висока якість дозволяє наносити матеріал більш тонким шаром, що забезпечує додаткову економію;
  • відмінні технічні характеристики дозволяють працювати з будь-якими поверхнями, не переживаючи про якість адгезії, вони забезпечують збільшення теплоізоляційних, шумоізоляційних властивостей перегородок.

Додатковим плюсом є простота використання продукції, переглядаючи каталог будівельних сумішей, завжди можна підібрати оптимальне рішення для реалізації поставлених завдань.

Виробництво сухих будівельних сумішей

Використовуючи будівельні суміші, професіонали отримали можливість скоротити терміни ремонту, зведення будівель, знизити собівартість робіт, збільшити термін експлуатації поверхонь. Дерев’яні підлоги в цехах замінили бетоном, цегляні перегородки – гіпсокартоном, а самостійне приготування розчинів замінили придбанням готових складів.

За статистикою, продаж подібної продукції частіше цікавить професійні будівельні організації, вони споживають до 70% складів. Причому не всі орієнтуються виключно на ціну. Близько 40% компаній ставлять в пріоритет якість, інших цікавить співвідношення експлуатаційних характеристик і вартості продукції. Третя частина споживачів спочатку вивчає екологічність і безпеку складів.

Будівельні суміші, пропоновані в Україні компанією «ПОЛІПЛАСТ», відповідають всім перерахованим характеристикам. Висока якість готових складів досягається завдяки ретельному відбору інгредієнтів. Щоб виготовити продукт, виробник використовує кварцовий пісок, глиноземистий цемент, 500-й цемент, інші добавки вітчизняного та імпортного виробництва. Чудові експлуатаційні характеристики сухих сумішей, що реалізуються по всій Україні, досягаються завдяки продуманій рецептурі, що забезпечує постійний попит на продукцію серед професіоналів і приватних осіб.

Де купити якісну продукцію для будівництва

Щоб придбати сухі будівельні суміші через каталог, сьогодні досить зайти на сайт виробника, підібрати оптимальний варіант. В асортименті компанії «ПОЛІПЛАСТ» сьогодні представлено три торгові марки:

  • ТМ «Green line» – готові до використання високоякісні декоративні штукатурки, фарби для оздоблення інтер’єрів та екстер’єрів, грунти і захисні емульсії;
  • ТМ «Dops» – сухі будівельні суміші та грунтовки;
  • ТМ «Поліпласт» – грунтовки, сухі будівельні суміші преміум-класу.

Виробничі потужності компанії знаходяться в м.Бровари, Київської області, однак доставка продукції здійснюється по всій Україні. Щоб оформити замовлення, достатньо залишити заявку на сайті.

Оберіть мову сайту: