ТОВ «Виробнича компанія "Поліпласт"»

«ВК «ПОЛІПЛАСТ» – національна виробнича компанія, яка з 1999 року спеціалізується на виробництві якісних, високотехнологічних будівельних сумішей. На сьогоднішній день в портфелі компанії три торгові марки:

ТМ «Поліпласт»

ТМ «Поліпласт»

Торгова марка представлена широким вибором сухих будівельних сумішей, грунтовок і емульсій преміум-класу для різноманітних будівельних робіт.
ТМ «Dops»

ТМ «Dops»

Будівельні суміші, грунтовки, грунт-фарби ТМ DOPS — це оптимальне рішення для ремонту та приватного будівництва, доступне кожному.
ТМ «Green Line»

ТМ «Green Line»

Лінія декоративних штукатурок, декоративних фарб для фасаду та інтер’єру. Грунтовки і шпаклівки цієї марки – оптимальна основа для нанесення декоративних матеріалів ТМ «Green Line».

Про компанію

ТОВ “ВК “Поліпласт” входить в число лідерів серед вітчизняних виробників сухих будівельних сумішей. Сьогодні це – виробництво, що динамічно розвивається з сучасним обладнанням і висококваліфікованими фахівцями, власну лабораторію, на рахунку якої безліч втілених в життя ефективних розробок і ноу-хау. Крім того, за допомогою лабораторії здійснюється жорсткий контроль якості як вхідної сировини, так і готової продукції на всіх етапах її виробництва.

Саме тому стабільно-висока якість сухих будівельних сумішей – одна з головних конкурентних переваг продукції «Поліпласт».

Детальніше >

> 200

видів товарів

7

днів на тиждень працює техпідтримка

21

рік на ринку

23

області України, в яких є наші дистриб’ютори

Калькулятор Де купити