fbpx

ТОВ «Виробнича компанія "Поліпласт"»

«ВК «ПОЛІПЛАСТ» – національна виробнича компанія, яка з 1999 року спеціалізується на виробництві якісних, високотехнологічних будівельних сумішей. На сьогоднішній день в портфелі компанії три торгові марки:

ТМ «Поліпласт»

ТМ «Поліпласт»

Торгова марка представлена широким вибором сухих будівельних сумішей, грунтовок і емульсій преміум-класу для різноманітних будівельних робіт.
ТМ «Dops»

ТМ «Dops»

Будівельні суміші, грунтовки, грунт-фарби ТМ DOPS — це оптимальне рішення для ремонту та приватного будівництва, доступне кожному.
ТМ «Green Line»

ТМ «Green Line»

Лінія декоративних штукатурок, декоративних фарб для фасаду та інтер’єру. Грунтовки і шпаклівки цієї марки – оптимальна основа для нанесення декоративних матеріалів ТМ «Green Line».

Про компанію

ТОВ “ВК “Поліпласт” входить в число лідерів серед вітчизняних виробників сухих будівельних сумішей. Сьогодні це – виробництво, що динамічно розвивається з сучасним обладнанням і висококваліфікованими фахівцями, власну лабораторію, на рахунку якої безліч втілених в життя ефективних розробок і ноу-хау. Крім того, за допомогою лабораторії здійснюється жорсткий контроль якості як вхідної сировини, так і готової продукції на всіх етапах її виробництва.

Саме тому стабільно-висока якість сухих будівельних сумішей – одна з головних конкурентних переваг продукції «Поліпласт».

Детальніше >

> 200

видів товарів

7

днів на тиждень працює техпідтримка

23

роки на ринку

23

області України, в яких є наші дистриб’ютори

Сучасні будівельні технології орієнтовані на швидкість виконання основних монтажних та оздоблювальних робіт. Але при цьому з кожним днем підвищуються вимоги до якості. Традиційні техніки кладки, оздоблення та захисту будівельних конструкцій не встигають за зростанням вимог. Насамперед це стосується приготування будівельних розчинів — забезпечити потрібну швидкість і якість можуть лише спеціальні сухі суміші. Точно дозовані компоненти забезпечують належну щільність та в’яжучі властивості, а простий спосіб приготування розчину не потребує облаштування громіздких та складних РБУ.

Види сухих сумішей

Компанія “Поліпласт” організувала виробництво сухих будівельних сумішей усіх видів. Для спрощення організації будівельних робіт продукція поділена на три категорії, яким присвоєно власні торгові марки:

  • “Поліпласт” – суміші преміум класу;
  • “Dops” – суміші середнього цінового сегменту;
  • «Green line» – інтер’єрні та фасадні фарби, штукатурки, ґрунтовки.

Купити будівельні сухі суміші можна у всіх містах України та торгових партнерів компанії. Виробництво будівельних сумішей організовано таким чином, що покупець отримує саме те, що йому потрібне на даному етапі будівництва.

У каталозі продукції компанії 16 груп будівельних сумішей, що дозволяють вирішити будь-яке завдання на всіх етапах зведення та оздоблення будівель. Кладка стін із цегли, керамоблоків, блоків ніздрюватого бетону та інших матеріалів вимагає використання спеціальних розчинів, що забезпечують надійну теплоізоляцію швів між стіновими матеріалами. В лабораторії ТМ «Поліпласт» створені оригінальні рецептури розчинів кладок, орієнтовані на сучасний ринок та кліматичні особливості України. Це суміші групи ПСМ, ПСТ, ПБР, а також суміші кладки DOPS Block і DOPS Brick. Особливість сумішей:

  • точне дозування компонентів;
  • дрібний помол фракцій;
  • простота приготування (лише додати води та перемішати);
  • екологічність;
  • придатність для використання взимку та влітку.

Використання сухих сумішей заводського приготування дозволяє прискорити швидкість зведення стін, оздоблення інтер’єрів та фасадів, гідроізоляції на 25 – 30%, а також забезпечує надійний захист швів стінових конструкцій.

Каталог будівельних сумішей включає широкий асортимент розчинів для штукатурки, шпаклівки, поточного та капітального ремонту стін та стель. Це одні з найпоширеніших оздоблювальних робіт в інтер’єрах та на фасадах. Будівельні суміші від виробника дозволяють вести роботи як на новобудовах, так у процесі ремонту будівель, які давно введені в експлуатацію.

На сайті можна вибрати також сухі будівельні суміші для декоративного оздоблення. Це мінеральні штукатурки «Рельєф», «Баранчик» та «Короїд». Технологія нанесення штукатурного шару потребує певної попередньої підготовки. Інтернет магазин будівельних сумішей, крім сухих розчинів, пропонує купити ґрунтовки, просочення. Оптовий продаж сухих будівельних сумішей вигідний для будівельних компаній та магазинів будматеріалів, що торгують у роздріб.

Нові сухі будівельні суміші в Україні спеціально розроблені для підвищення швидкості та ефективності робіт та приведення їх якості до світових стандартів. Їх склад забезпечує швидке застигання, підвищену міцність, покращену адгезію, захист від корозії. Сухі будівельні суміші виробництва України нарівні конкурують із матеріалами найвідоміших марок із Європи.

Умови покупки

Купити в Києві сухі будівельні суміші ви зможете для ручного та машинного нанесення. У каталозі представлені як класичні цементно-вапняні склади, так і розчини з вмістом полімерів та перліту, склади, створені за власною рецептурою компанії. Відрізняються суміші оптимальним терміном застигання, легкістю нанесення та вирівнювання, гарною адгезією до мінеральних основ та пластичністю.

На кожній упаковці матеріалу зазначено, яку площа він розрахований. Це дозволяє правильно розрахувати потрібну кількість розчину та скласти кошторис на будівництво чи ремонт об’єкта будь-якого рівня складності. Доставка сухих будівельних сумішей у Києві проводиться безкоштовно, згідно із заздалегідь складеним договором. Транспортні послуги при доставці в інші міста Україні оплачуються за погодженими тарифами.

Оберіть мову сайту: